Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

PONIEDZIAŁEK   Zajęcia Nauczyciel godziny sala 1 Indywidualny Tok Nauki z fizyki Jarnut Beata 14.30-15.30 25 2 Koło Matematyczne dla klasy 4a  Renata Matysek  12.45-13...

  • 1
Poprzedni Następny

Zajęcia pozalekcyjne Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

 

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Indywidualny Tok Nauki

z fizyki

Jarnut Beata

14.30-15.30

25

2

Koło Matematyczne

dla klasy 4a

 Renata Matysek

 12.45-13.30

 34

3

Zajęcia wyrównawcze kl. 4b

z języka polskiego

Joanna Obrębska-Spychała

11.45-12.30

9

4

Zajęcia wyrównawcze kl. 4a z języka polskiego

Joanna Obrębska-Spychała

 

12.45-13.30

 

 

31

5

Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego klasy kl. 3

Alicja Bartkowiak

 14.35-15.20

 43

6

Szkolne Koło CARITAS

Janusz Rutkowski

 14.35-15.20

   32

7

Koło biologiczne

Patrycja Mikuła

 

14.45-15.30

 

21

8

Zajęcia wyrównawcze dla klas 3 gimnazjalnych

Małgorzata Stucka

14.35 -15.20

41

9

Zajęcia językowe dla klasy 3c

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

 

Monika Szypszak

14.35 - 15.20

gabinet

dyrektora

 

 

 WTOREK

 

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Zajęcia rewalidacyjne kl. 4b

Joanna Obrębska-Spychała

12.45-13.30

 

34

2

Konsultacje językowe

z języka niemieckiego

Alicja Barkowiak

14.35-15.20

43

3

 

ITN z matematyka

Beata Jarnut

 

15.30-16.30

 

25

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 7

Beata Jarnut

14.30-15.20

25

5

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z biologii

Patrycja Mikuła

 

14.45-16.00

 

 

16

6

ITN z języka polskiego

Marcin Jędrowski3

 

14.35-15.20

 

42

7

Koło języka polskiego

dla uczniów kl. 5b

Anna Pawelska

 

14.35-15.20

 

 

36

8

Zajęcia wyrównawcze dla klas 8

Małgorzata Stucka

14.35 - 15.20

41

9

Zajęcia przygotowujące uczniów klas 3 do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

 

Dorota Cieloch

 

14.35 – 15.20

 

9

10

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 5a

Dorota Cieloch

13.45 - 14.30

9

11

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki

 

Dorota Cieloch

 

15.30 - 16.15

 

22

 

 

ŚRODA

 

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klasy 3a

Renata Matysek

13.45-14.30

22

2

Koło języka polskiego dla uczniów klasy 4a

Joanna Obrębska-Spychała

12.45-13.30

34

3

Koło języka polskiego dla uczniów klasy 4b

 

Joanna Obrębska-Spychała

 

13.45-14.30

34

4

Zajęcia przygotowujące uczniów klas 8 do egzaminu ósmoklasisty

Alicja Bartkowiak

14.35-15.20

43

 

5

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 3 gimnazjalnych

Beata Jarnut

14.30-15.20

 

 

25

6

ITN z biologii

 

 

Patrycja Mikuła

 

14.45-15.30

 

16

7

ITN z języka polskiego

Marcin Jędrowski

14.35 - 15.20

 

42

8

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 5

Małgorzata Stucka

13.40 - 14.25

9

9

Koło języka polskiego

Małgorzata Stucka

14.35 - 15.20

41

10

Zajęcia rewalidacyjne

Monika Moraczyńska

12.45-13.30

13.45- 14.30

 

16

11

ITN język angielski

Dorota Cieloch

14.35- 15.20

9

12

Koło historyczne

Danuta Klimaszewska

12.45-13.30

31

 

 

CZWARTEK

 

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla klas 4 i 5

Alicja Bartkowiak

13.45-14.30

     3

2

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 8

Beata Jarnut

14.30-15.20

25

3

Konsultacje z biologii

Patrycja Mikuła

 

14.45-15.30

16

4

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas 7 i 3 gimnazjalnych

Marcin Jędrowski

14.35-15.20

42

5

Koło biblijne

  1. Damian Drop

14.35-15.20

 

 

32

6

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 8 do egzaminu ósmoklasisty

 

Dorota Cieloch

 

14.30-15.20

 

9

 

PIĄTEK

 

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas

4a, 4b

Renata Matysek

12.45-13.30

16

2

ITN z matematyki

Renata Matysek

8.00-8.45

16

3

Zajęcia rewalidacyjne

klasa 4b

Joanna Obrębska-Spychała

 

12.45-13.30

16

4

Koło języka polskiego dla uczniów klasy 5a

Joanna Obrębska-Spychała

 

13.45 - 14.30

 

32

4

ITN z języka angielskiego

Dorota Cieloch

13.35-14.30

9

 

 

 

 

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
4
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

1871768