Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

 

 

          

 

   

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 2 gimnazjum

Marcin Jędrowski

14.35- 15.20

42

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów kl. 7

Anna Dębicka

14.35- 15.20

22

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3 do egzaminu gimnazjalnego

z matematyki

Anna Dębicka

15.20- 16.15

22

Koło fizyczne dla uczniów kl. 2 gimnazjum

Beata Jarnut

14.35- 15.30

21

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów kl. 2a

Małgorzata Stucka

13.45- 14.30

41

Indywidualny tok nauczania z zajęć artystycznych (plastyka)

Krzysztof Kostrzewa

14.35- 16.05

3

Koło biologiczne

Patrycja Mikuła

14.35- 15.20

11

Zajęcia wyrównawcze z chemii- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Maria Czujko

14.35- 15.30

25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów kl. 2a, 2e

Renata Matysek

8.00- 8.45

biblioteka

Zajęcia w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Janusz Malinowski

Renata Kubiak

14.35- 15.30

sala gimnastyczna

Koło polonistyczne

Joanna Obrębska- Spychała

13.45- 14.30

31

SKS dziewcząt

Mirosława Gemborowska

14.35- 15.30

sala gimnastyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3 do egzaminu gimnazjalnego

z języka niemieckiego

Monika Szypszak

14. 35- 16.00

43

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla uczniów kl. 4,

Alicja Bartkowiak

14.35- 15.20

32

Koło polonistyczne

Marcin Jędrowski

14.35- 15.20

42

Indywidualny tok nauczania

z języka polskiego

Marcin Jędrowski

16.00- 16.45

 

Indywidualny tok nauczania z języka angielskiego

Ewa Wołk

14.35- 15.20

22

Indywidualny program nauczania

z fizyki

Beata Jarnut

14.35- 15.20

25

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. 7a, 7b

Małgorzata Stucka

14.35- 15.20

41

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3 do egzaminu gimnazjalnego z biologii

Patrycja Mikuła

14.35- 15.20

11

Koło matematyczne dla uczniów kl. 2 gimnazjum

Renata Matysek

14.35- 15.20

16

Koło chemiczne

Maria Czujko

8.00- 8.45

12

SKS chłopców (SZS)

Janusz Malinowski

14.35- 15.35

sala gimnastyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Koło muzyczne

Iwona Skwarna

14.35- 15.20

31

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

dla uczniów kl. 4 (II grupa)

Anna Dębicka

12.45- 13.30

9

Zajęcia przygotowujące uczniów

do konkursu przedmiotowego z biologii

Patrycja Mikuła

14.35- 15.20

16

Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3

do egzaminu gimnazjalnego

z języka angielskiego

Dorota Cieloch

14.35- 15.20

43

Zajęcia sportowe dla uczniów kl. 4

Joanna Suchecka

12.45- 13.30

mała salka

Koło biblijne

Ks. Damian Drop

14.35 –15.20

3

Koło teatralne

Jolanta Glura-Markowska

12.45-14.30

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Godzina

Sala

Konsultacje dla uczniów- język niemiecki

Monika Szypszak

14.35- 15.20

43

Koło dziennikarskie

Marcin Jędrowski

14.35- 15.20

42

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla uczniów kl. 2c

Małgorzata Stucka

13.45- 14.30

41

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

 dla uczniów kl. 2b, 2c, 2d, 2e

Renata Matysek

14.35- 15.20

16

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego lub konsultacje dla uczniów klasy 3a, 3e.

Anna Pawelska

13.45- 14.30

43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
11
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

 

 

   
   
   

 

 

Licznik odwiedzin

1122674