Nauczyciele

 

Lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

 

Przedmiot

 1.

mgr Monika Szypszak

 

dyrektor szkoły, język niemiecki, język rosyjski,

 2.

mgr Danuta Klimaszewska

 

zastępca dyrektora szkoły, historia, wiedza o społeczeństwie

 3.

mgr Ryszard Adamski

 

informatyka

 4.

mgr Alicja Bartkowiak

 

język niemiecki, edukacja przedszkolna i  wczesnoszkolna

 5.

mgr Dorota Cieloch

 

język angielski

 6.

mgr Maria Czujko

 

chemia

 7.

mgr Anna Dębicka

matematyka

 

 8.

ks. mgr Damian Drop

 

religia

 9.

mgr Ewa Dyszewska

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 10.

mgr Mirosława Gemborowska

 

wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

 11.

mgr Jolanta Glura- Markowska

zajęcia teatralne

 

 12.

mgr Anna Grobelna

 

wychowanie fizyczne

 12.

mgr Anna Grześkowiak

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 

 13.

mgr Beata Jarnut

 

fizyka, matematyka

 14.

mgr  Marcin Jędrowski

 

język polski

 15.

mgr Karolina Koban

 

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 16.

mgr Grażyna Kobierska

logopeda

 

 17.

mgr Izabela Kostrzewa

 

pedagog szkolny, doradca zawodowy, pedagogika specjalna

 18.

mgr Krzysztof Kostrzewa

 

plastyka, zajęcia artystyczne

 19.

mgr Sławomir Kręciszewski

 

 historia, wiedza o społeczeństwie
 20.

mgr Renata Kubiak

 

zajęcia w świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie

 21.

mgr Łukasz Kwiatkowski

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 22

mgr Janusz Malinowski

 

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 23.

dr Mirosław Matyjaszczyk

 

informatyka, zajęcia techniczne, technika

 24.

mgr Renata Matysek

 

matematyka

 25.

mgr Natalia Mądra

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, język angielski

 26.

mgr Patrycja Mikuła

 

biologia
 27.

mgr Monika Moraczyńska

 

matematyka

 28.

mgr Dorota Mrozek

 

geografia, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 29.

mgr Przemysław Mrozek

 

historia, wiedza o społeczeństwie

 30.

mgr Ewa Nestorowska

wychowanie wczesnoszkolne, wychowanie przedszkolne

 31.

mgr Joanna Obrębska - Spychała

 

język polski

 32.

mgr Anna Pawelska

 

język polski, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

 33.

mgr Elżbieta Podgajska

 

wychowanie fizyczne

 34.

mgr Mirosław Podgajski

 

historia

 35.

mgr Janina Reluga

 

geografia

 36.

mgr Janusz Rutkowski

 

religia

 37.

mgr Dominika Skrzypczak

przyroda

 

 38. mgr Iwona Skwarna

muzyka, zajęcia artystyczne

 

 39.

mgr Małgorzata Stucka

 

język polski

 40.

mgr Iwona Stańska

 

nauczyciel bibliotekarz

 41.

mgr Kazimierz Tyśper

 

matematyka

 42.

 mgr Agnieszka Wolska - Purcel

 

 język niemiecki

 43.

mgr Dorot Woźniak

 

język angielski

 44.

mgr Anna Zięba

 

pedagog szkolny, specjalista terapii uzależnień, pedagogika specjalna

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
17
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

1549996