Nauczyciele

 

Lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

 

Przedmiot

 1.

mgr Joanna Obrębska- Spychała

 

język polski, dyrektor szkoły

 2.

mgr Renata Matysek

 

matematyka, zastępca dyrektora szkoły

 3.

mgr Ryszard Adamski

 

informatyka

 4.

mgr Alicja Bartkowiak

 

język niemiecki

 5.

mgr Dorota Cieloch

 

język angielski

 6.

mgr Maria Czujko

 

chemia

 7.

mgr Anna Dębicka

matematyka

 

 8.

ks. mgr Damian Drop

 

religia

 9.

mgr Ewa Dyszewska

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 

 10.

mgr Mirosława Gemborowska

 

wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

 11.

mgr Jolanta Glura- Markowska

język polski, zajęcia w świetlicy

 

 12.

mgr Anna Grześkowiak

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 

 13.

mgr Beata Jarnut

 

fizyka

 14.

mgr  Marcin Jędrowski

 

język polski

 15.

mgr  Danuta Klimaszewska

 

historia, wiedza o społeczeństwie

 16.

mgr Karolina Koban

 

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

 17.

mgr Grażyna Kobierska

logopeda

 

 18.

mgr Izabela Kostrzewa

 

pedagog szkolny

 19.

mgr Krzysztof Kostrzewa

 

plastyka, zajęcia artystyczne

 20.

mgr Renata Kubiak

 

zajęcia w świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie

 21.

mgr Łukasz Kwiatkowski

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 22.

lic. Bartosz Leyko

 

język angielski

 23

mgr Janusz Malinowski

 

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

 24.

dr Mirosław Matyjaszczyk

 

informatyka, zajęcia techniczne, technika

 25.

mgr Natalia Mądra

edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, język angielski

 26.

mgr Monika Moraczyńska

 

matematyka

 27.

mgr Patrycja Mikuła

biologia

 

 28.

mgr Dorota Mrozek

 

geografia

 29.

mgr Przemysław Mrozek

 

historia, wiedza o społeczeństwie

 30.

mgr Anna Pawelska

 

język polski

 31. mgr Bożena Perdon

fizyka

 

 32.

mgr Elżbieta Podgajska

 

wychowanie fizyczne

 33.

mgr Janusz Rutkowski

 

religia

 34.

mgr Dominika Skrzypczak

przyroda

 

 35. mgr Iwona Skwarna

muzyka, zajęcia artystyczne

 

 36.

mgr Małgorzata Stucka

 

język polski

 37.

mgr Joanna Suchecka

 

wychowanie fizyczne

 38.

mgr Iwona Stańska

 

nauczyciel bibliotekarz

 39.

mgr Monika Szypszak

 

język niemiecki

 40.

mgr Kazimierz Tyśper

 

matematyka

 41.

lic. Ewa Wołk

 

język angielski

 42.

mgr Anna Zięba

 

pedagog szkolny

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
24
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

 

 

   
   
   

 

 

Licznik odwiedzin

0265012