Linki rywalizacji Endomondo

Rywalizacja Endomondo, Aktywne Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu, Edycja 1, Rok szkolny 2014/2015 - https://www.endomondo.com/challenges/18923626

Rywalizacja Endomondo, Aktywne Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu, Edycja 2, Rok szkolny 2015/2016 - https://www.endomondo.com/challenges/24607340

Rywalizacja Endomondo, Aktywne Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu, Edycja 3, Rok szkolny 2016/2017 - https://www.endomondo.com/challenges/30331655

KILKA SŁÓW O NAS

 

12 DSH "Ogień" od początku roku przeszła wiele zmian nowi członkowie, nowa drużynowa, jednakże nasza drużyna wspaniale dogaduje się w nowym składzie. Powstały dwa zastępy żeńskie oraz jeden zastęp męski. Pierwszy z nich to "Watra" liczy sobie 7 osób .  "Wartowniczki" to nazwa kolejnego zastępu który liczy sobie również 7 osób. "Panowie" składa sie z 6 chłopców, których w naszej drużynie nie może zabraknąć.

W tym roku 2 nasze ' nowicjuszki' złożyły przyrzeczenie harcerskie co dla nas jak i również dla nich było wspaniałym przeżyciem.

Dwunastka dzięki drużynowej Simonie Szudra i przybocznej Martynie Matuszewskiej spędza wspaniałe czwartkowe popołudnia. Podziękowania należą się również proboszczowi Markowi Walczakowi dzięki któremu mamy swój 'drugi dom' czyli naszą harcówkę "U Jana"  Na każdej zbiórce powiększamy naszą wiedze na temat harcerstwa, wspaniale się bawimy w gronie przyjaciół i również rozwijamy nasze talent : czyli śpiewanie.

Celem naszej drużyny jest zdobywanie wiedzy oraz zawieranie nowych przyjaźni, przełamywanie strachów ale również spełnianie marzeń.

                              Pozdrawiamy 12 DSH " Ogień "!

Partnerzy