Mikołaje są wśród klasy 3d

Dnia 02.12.2015r. odbyły się Mikołajki klasy 3d. Uważamy ten dzień za niezwykle udany, ponieważ na każdej twarzy gościł uśmiech – i wcale nie był fałszywy.

Do klasy wszedł Święty Mikołaj, wywołując głośny śmiech. To chyba były okrzyki radości, bo mieliśmy szansę spotkać tego pana tuż przed świętami. Starszy pan wraz ze swoim pomocnikiem rozdawał każdemu prezent, sadzając ucznia na krześle na  środku klasy. Niektórzy dostali zagadkę, a po jej odgadnięciu otrzymali paczkę, a jeszcze inni mówili, co chcieliby dostać pod choinkę.

Jednak najlepszy podarunek otrzymała nasza ukochana wychowawczyni – Alicja Bartkowiak. Pani Alicja dostała pięknie zawinięty pakunek ze słodkościami, a jako specjalny prezent, za wszystkie kartkówki na języku niemieckim, otrzymała śliczną rózgę. Chyba ze wszystkich osób obecnych wtedy w klasie, właśnie pani Ala była najbardziej zadowoloną osobą :).

Szkoda, że to nasz ostatni rok w tak świetnej atmosferze. Oby wszystkie uroczystości  były tak udane, jak Mikołajki! Już nie możemy się doczekać klasowej Wigilii.

Natalia Zając 3d

Polecamy

orzel