Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

PONIEDZIAŁEK

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

godzina

sala

1

Koło polonistyczne klasy 4-5

A.Pawelska

12.45 – 13.30

36

2

Zajęcia wyrównawcze

klasa 2a

A.Pawelska

13.45 – 14.30

36

3

Zajęcia wyrównawcze

klasa 5a

N.Mądra

13.45 – 14.30

16

4

Zajęcia wyrównawcze  

z matematyki klasa 5a

M.Moraczyńska

12.45 – 13.30

31

5

Zajęcia nauki języka polskiego

M.Jędrowski

14.35 – 16.00

42

6

Koło matematyczne klasy 8

A.Dębicka

13.45 -14.30

22

7

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego klasy 5

Ł. Romaniak

12.45 – 13.30

43

8

Zajęcia wyrównawcze

klasa 2b

E.Dyszewska

12.45 – 13.30

33

9

Koło taneczne

E.Dyszewska

12.45 – 13.30

33

10

Zajęcia wyrównawcze

z chemii klasy  7 i 8

M. Czujko

14.35 – 15.20

25

11

Koło historyczne

Ł. Słodowy

14.35 – 15.20

41

12

Zajęcia sportowe

Ł. Kwiatkowski

14.35 – 15.20

sala

gim

13

Koło miłośników

  1. angielskiego

D.Cieloch

12.45 – 13.30

3

14

Szkolne Koło Caritas - Wolontariat

J. Rutkowski

14.35 – 15.30

3

15

Zajęcia j. angielskiego – przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty dla klas 8

D. Cieloch

14.35 – 15.20

43

16

Zajęcia rewalidacyjne

A.Grześkowiak

8.00 – 8.45

35

 

WTOREK

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

godzina

sala

1

Konsultacje językowe j.niemiecki

A.Bartkowiak

14.35 – 15.20

43

2

Zajęcia rewalidacyjne

 

M. Moraczyńska

12.45 – 14.30

22

3

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy 5b

B. Jarnut

13.45 – 14.30

25

4

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego klasy 8

M. Jędrowski

14.35 – 15.20

42

5

Koło fizyczne

 

B. Jarnut

14.35 – 15.30

25

6

Dyżur Pedagogiczny

 

I.Kostrzewa

14.30 – 15.30

15

7

Koło matematyczne

klasa 3a

co drugi tydzień

A.Grześkowiak

8.00 – 8.45

34

 

ŚRODA

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

godzina

sala

1

Zajęcia wyrównawcze z j.niemieckiego  klasa 6a

A.Bartkowiak

13.45 – 14.30

43

2

Koło matematyczne

klasa 6a

M. Moraczyńska

12.45 – 13.30

22

3

Koło teatralne

Ł. Romaniak

12.45 – 14.30

 

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa 7a

B. Jarnut

14.40 – 15.15

25

5

Zajęcia przygotowujące

 do egzaminu ósmoklasisty z  j. polskiego  klasy 8

M. Jędrowski

14.35 – 15.20

42

6

SKS

E. Podgajska

14.35 – 15.30

sala

gimn.

7

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

z j. angielskiego klasa 8a

D. Cieloch

13.45 – 14.30

21

8

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla

klas 6a; 6b

M. Moraczyńska

13.45 – 14.30

22

 

CZWARTEK

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

godzina

sala

1

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki klasa 8b

M. Moraczyńska

13.45 – 14.30

21

2

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki klasa 8a

A.Dębicka

14.30 – 15.15

22

3

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego klasy 6

Ł. Romaniak

13.45 – 14.30

42

4

Zajęcia wyrównawcze

 z matematyki klasa 7a

B. Jarnut

13.45 – 14.30

25

5

Zajęcia wyrównawcze z

j. polskiego klasa 7a

M. Jędrowski

14.35 – 15.20

42

6

Zajęcia Lekkoatletyczne

M. Gemborowska

13.35 – 14.20

mała

salka

7

SKS

M. Gemborowska

14.30 – 15.20

sala

gimn.

PIĄTEK

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

godzina

sala

1

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego klasa 4a

A. Pawelska

13.45 – 14.30

36

2

Zajęcia wyrównawcze

z j. niemieckiego klasa 5b

A. Bartkowiak

13.45 – 14.30

43

3

Zajęcia wyrównawcze

z  j. angielskiego klasa 6a

N. Mądra

14.45 – 14.30

16

4

Koło matematyczne

klasa 8b

M. Moraczyńska

13.45 – 14.30

22

5

Koło komputerowe

R. Adamski

 

9

6

Zajęcia Cheerleaderek

A. Grobelna

12.45 – 13.30

mała

salka

 

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
7
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2713357

Partnerzy