Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019

PONIEDZIAŁEK

Lp.

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki dla klas 3 gimnazjum

Jarnut Beata

1435-1520

25

2

Indywidualny Tok Nauki

z fizyki

Jarnut Beata

1530-1615

25

3

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego

dla klas 3 gimnazjum

Bartkowiak Alicja

1435-1520

43

4

Konsultacje językowe

z języka niemieckiego

Wolska-Purcel Agnieszka

1435-1515

21

5

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

z biologii dla klas 3 gimnazjum

Mikuła Patrycja

1345-1520

7-8 lekcja

16

6

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego dla klas 3 gimnazjum

Mądra Natalia

 

1435-1520

31

7

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas

4a; 4b

Matysek Renata

 

1345-1430

7 lekcja

22

8

Koło języka polskiego

Stucka Małgorzata

1435-1520

8 lekcja

41

9

Szkolne Koło Caritas

Rutkowski Janusz

1435 -1530

32

10.

Zajęcia językowe dla klasy 3c przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego

Szypszak Monika

13.45- 14.30

gabinet dyr.

11.

Warsztaty ortograficzne/zajęcia przygotowujące do egzaminu klas 3 gimnazjum

Jędrowski Marcin

kl.3b- 13.45- 14.30

kl. 3d 12.45 -13.30

42

 

WTOREK

Lp.

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas 7

Jarnut Beata

1435-1520

25

2

Indywidualny Tok Nauki

z matematyki

Jarnut Beata

1530-1615

25

3

Przygotowanie do egzaminu

ósmoklasisty dla uczniów

klas 8

Bartkowiak Alicja

1435-1520

43

4

Koło biologiczne dla

klas 5 - 8

Mikuła Patrycja

1435-1515

22

5

Koło geograficzne,

Mrozek Dorota

1430-1600

21

6

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego dla

klasy 4a i 4b

Stucka Małgorzata

 

1245-1330

Mała salka

7

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego dla

klasy 5a; 5b

Stucka Małgorzata

 

1345-1430

Mała salka

8

Koło historyczne dla klas 5a i 5b

Klimaszewska Danuta

13.45 – 14.30

34

9

Zajęcia językowe dla uczniów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego

Cieloch Dorota

14.35 0- 15.20

42

10.

Zajęcia przygotowujące do konkursu językowego dla klas 7

Mądra Natalia

13.45 – 14.30

31

11

Warsztaty ortograficzne/zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

Stucka Małgorzata

8.00- 8.45

16

12

Zajęcia wyrównawcze                     z języka polskiego dla klas 4a            i 4b

Obrębska-Spychała Joanna

12.45 -13.30

 

13.

Koło języka polskiego

Obrębska – Spychała Joanna

13.45- 14.30

 

 

ŚRODA

Lp.

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas 3 gimnazjum

Jarnut Beata

1435-1520

25

2

Koło fizyczne

Jarnut Beata

1530-1615

25

3

Koło matematyczne

dla klas 8

Dębicka Anna

1435-1520

22

4

Indywidualny Tok Nauki

z biologii

Mikuła Patrycja

1435-1515

16

5

Koło geograficzne,

Mrozek Dorota

1430-1600

21

6

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla

klasy 3a i 3c gimnazjum

Matysek Renata

 

1435-1520

43

7

Konsultacje dla uczniów z języka polskiego dla uczniów klas 4 i 5

Obrębska-Spychała Joanna

13.45- 14.30

 

8

Warsztaty ortograficzne/zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

Stucka Małgorzata

13.45- 14.30

42

9

Zajęcia językowe przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego

Mądra Natalia

14.35 – 15.20

 

 

 

31

10

Zajęcia wyrównawcze                    z języka angielskiego dla klas 5

Cieloch Dorota

14.35 – 15.20

42

11

Zajęcia językowe przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

Cieloch Dorota

13.45-14.30

42

 

CZWARTEK

Lp.

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas 8

Jarnut Beata

1435-1520

25

2

Przygotowanie do konkursu

przedmiotowego

z matematyki

Dębicka Anna

1345-1430

22

3

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

dla klas 5

Dębicka Anna

1435-1520

22

4

Konsultacje z biologii

Mikuła Patrycja

1435-1520

16

5

Przygotowanie do konkursu przedmiotowego z biologii

Mikuła Patrycja

1530-1615

16

6

Zajęcia wyrównawczo – dydaktyczne dla klas 4 i 5

Bartkowiak Alicja

 

1435-1520

43

7

Koło matematyczne dla

klas 4 i klas 5

Matysek Renata

1345 - 1430

16

8

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 8

Stucka Małgorzata

1435 - 1520

Mała salka/ biblioteka

9

Konsultacje z chemii

Czujko Maria

1435 - 1520

9

10

Warsztaty ortograficzne/zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

Pawelska Anna

13.45 -14.30

42

11

Zajęcia wyrównawcze                 z języka polskiego dla klas 7

Jędrowski Marcin

14.35 – 15.20

42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

Lp.

Zajęcia

Nauczyciel

godziny

sala

1

Konsultacje z języka niemieckiego

Bartkowiak Alicja

1435-1520

43

2

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego dla klas 8

Wolska-Purcel Agnieszka

1435-1520

21

3

Indywidualny Tok Nauki

z matematyki

Matysek Renata

1435-1520

22

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów

klasy 3a gimnazjum

Matysek Renata

1345 - 1430

22

4

Indywidualny Tok Nauki

z chemii

Czujko Maria

1435-1520

25

5

Przygotowanie do konkursu przedmiotowego z chemii

Czujko Maria

1520-1605

25

6

Koło języka polskiego dla uczniów klasy 5a

Obrębska-Spychała Joanna

13.45- 14.30

 

 

 

 

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
23
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

1749022