Malowanie stopami w przedszkolu...

Malowanie stopami w przedszkolu….

W naszym przedszkolu bardzo często próbujemy nowych rzeczy i codziennie uczymy się czegoś nowego. Niedawno Pani zaskoczyła dzieci czymś zupełnie nowym – malowaniem stopami! Co to był za dzień dla Przedszkolaków! Najpierw musieliśmy się odpowiednio przygotować do tej naszej wspólnej zabawy – rozłożyliśmy szary papier na plandece, przykleiliśmy go, by nam dobrze się malowało i odbijało stopy, przygotowaliśmy sobie ręczniczki, farbki. A kiedy już wszystko było gotowe to zaczęło się malowanie… ileż było radości! Każdy z Przedszkolaków mógł mieć kilka razy malowane stopy i odbijane na szarym papierze.

W naszym przedszkolu dzieci uczą się nowych umiejętności nie tylko poprzez zabawę ale i przez praktyczne działanie. Przedszkolaki często pytają, kiedy będziemy malować stopami, ale teraz mamy pomysł na coś zupełnie innego.

Wiecej w fotoreportażach http://www.jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/malowanie-stopami-w-przedszkolu

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
10
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2455930

Partnerzy