12 Drużyna Starszoharcerska OGIEŃ

Jesteśmy 12 Drużyną  Starszoharcerską ''Ogień'', działającą  w Hufcu Międzyrzecz już ponad 5 lat. Jest nas aż 23!
Naszą Drużynową od 18 września 2014 r. jest niezastąpiona, ale również wymagająca pwd. Simona Szudra, a przy jej boku czuwają wierni przyboczni - miła i muzycznie uzdolniona Weronika Skręty i uczący się w nowej funkcji Edwin Szudra.
Co jeszcze warto o nas wiedzieć?
Na pewno to, że Ogień  chlubi się swymi czterema zastępami.
Zastęp ''FLAME'', na czele którego stoi niezawodna i uśmiechnięta zastępowa Nikola Zaremba.  W zastępie tym są same młode, głodne wiedzy harcerki.
Zastęp ''Szalone ONE'', który pięknie reprezentuje zabawna zastępowa Natalia Szmydt. Zastęp ten liczy sobie same starsze harcerki z dłuższym stażem.
Zastęp ''Optima''., którego zastępowym jest jakże odważny i przywódczy Hubert Feliksiak. Zastęp „Apokaliptyczni jeźdźcy z Sosnowca”, skupiający harcerzy  zawsze  pozytywnie nastawionych  do każdej zbiórki. Ich zastępowym jest Stanisław Kałuski. Jesteśmy nie tylko po to, aby godnie reprezentować Polskie Harcerstwo, ale również po to, aby bawić i uczyć! Nasza drużyna stawia na rozwój, uśmiech, zgodność i zabawę.
Przy drużynie działa również zespół muzyczny... Drużyna bierze udział w licznych Festiwalach. Zawsze trafia na godnych przeciwników, jednak nie zawsze udaje im się nas pokonać...
Naszymi cudownymi ogniowymi barwami jest kolor czerwony - wyrazisty, oddający wszystkie nasze cechy!
Integracja! To słowo, które nam gości na każdym rajdzie! Uwielbiamy na nie jeździć i uczyć się nowych doświadczeń...
Zapraszamy bardzo gorąco wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi!

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
12
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy