Liczymy na Twój głos

Spełnijmy wspólnie  marzenie uczniów  o własnym  boisku!


             Serdecznie  prosimy każdego Rodzica, naszych Pracowników czynnych i emerytowanych, naszych Absolwentów, wszystkich Przyjaciół Jedynki o oddanie głosu popierającego wniosek  złożony do BUDŻETU OBYWATELSKIEGO na 2018 rok. Ubiegamy się w nim o wybudowanie boiska przy naszej szkole. Posłuży ono uczniom zarówno  podczas  lekcji  jak  i po ich zakończeniu. Boisko będzie  dostępne dla  mieszkańców  miasta w godzinach popołudniowych. Zróbmy wszystko, by młodzi  ludzie  uczący  się przy ulicy Staszica mogli i w tej części miasta swobodnie korzystać z infrastruktury sportowej!  Nic lepiej nie posłuży ich kondycji i zdrowiu.                          
            W tym roku po raz pierwszy  możemy zagłosować  na dany projekt  także w formie elektronicznej na stronie: www.miedzyrzecz.pl w zakładce BUDŻET OBYWATELSKI 2018, gdzie należy kliknąć w okienko: GŁOSUJ TERAZ!, a następnie oddać  głos na nasz wniosek (Budowa boiska przy Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu). Na końcu należy podać swoje imię i nazwisko oraz PESEL.

            Jeśli nie macie Państwo dostępu do internetu, prosimy o wypełnienie druku wniosku przekazanego przez dziecko i oddanie go do sekretariatu w Urzędzie Miasta albo w szkole. Oddanie głosu na zadanie oświatowe nie pozbawia Państwa możliwości głosowania na inny, wybrany wniosek. Bardzo Państwa prosimy o współpracę i liczymy  na każdy głos.  Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego dla młodych ludzi…  

Dyrekcja i Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu                                                                 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
12
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy