Osiągnięcia w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

Osiągnięcia w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi.

1. Nasi młodzi siatkarze , uczniowie klas IV i V, wyjechali do Ozorkowa na turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców Uczniowie: Grobelny Piotr, Humeniuk Tymon, Stachowiak Alan, Adamirowicz Wojciech, Jankowski Adam, Matuszewski Szymon w reprezentowanych dwóch grupach wiekowych zajęli dwa trzecie miejsca. To bardzo dobry wynik. Trenerem i opiekunem młodej drużyny siatkarzy jest p. Anna Grobelna, a wielkiego wsparcia zawodnikom i szkole udziela jej mąż Alojzy Grobelny.

2. Lubuscy Poszukiwacze Talentów - Szkoła uzyskała zaszczytny brązowy laur, co oznacza, że sprzyjamy rozwijaniu pasji i zainteresowań uczniów.
3. I Niepodległościowy Mityng Lekkoatletyczny pod patronatem Burmistrza Międzyrzecza p. Remigiusza Lorenza. I miejsce z wynikiem 1119 punktów i Puchar Burmistrza dla Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu.
4. Siatkarze UKS „Jedynka" na turnieju mini piłki siatkowej w Głuchołazach: Alan Stachowiak i Piotr Grobelny zdobyli II miejsce w kategorii „dwójek" ,a IV miejsce w kategorii „trójek" Marcel Mucha, Szymon, Matuszewski, Adam Jankowski i Wojciech Adamirowicz.
5. Mini piłka siatkowa - II miejsce w kategorii „dwójek" zajęli Alan Stachowiak , Piotr Grobelny i Tymon Humeniuk, III miejsce w kategorii „trójek" Marcel Mucha, Szymon, Matuszewski, Adam Jankowski i Wojciech Adamirowicz na turnieju w Gliwicach.
6. Konkurs Pieśni Patriotyczno – Religijnej organizowany przez naszą szkołę w kościele św. Wojciecha w Międzyrzeczu pod patronatem Kurator Oświaty w Gorzowie. Zwycięzcą konkursu został Bartosz Zimniewicz, uczeń klasy 3d gimnazjum, reprezentujący SP 1 Międzyrzecz.
7. Siatkarze UKS „Jedynka" turniej w Sulechowie : w kategorii "trójek" w składzie: Marcel Mucha, Szymon Matuszewski, Adam Jankowski i Wojciech Adamirowicz zajęła I miejsce.
Również "dwójka": Piotr Grobelny, Alan Stachowiak i Tymon Humeniuk wywalczyła "złoto".
Bardzo udany debiut na siatkarskich parkietach zaliczył nasz drugi zespół "dwójek": Szymon Sarzyński i Gracjan Gasper zajmując III miejsce w turnieju.
8. Siatkarze UKS „ Jedynka" w Częstochowie. podczas XVIII Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turniej w Minisiatkówce „dwójek" Chłopców zajęła I miejsce: Piotr Grobelny, Alan Stachowiak Po raz pierwszy Udało nam się wygrać z ekipą z Kędzierzyna, która do tej pory wygrywała wszystkie turnieje w sezonie.
9. W mikołajkowych zawodach pływackich na basenie w Międzyrzeczu organizowanych pod patronatem Burmistrza Międzyrzecza i Dyrektora MOSIW. Pierwsze miejsce i złote medale w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Wiktor Judek, Adrianna Lewandowska, Kalina Tomysek, Martyna Grela. Na miejscach drugich uplasowali się: Lena Sokołowska, Robert Kaczmarek, Filip Nir-Skibski, Mariusz Galiński, Amadeusz Smus. Brązowy medal zdobyli: Jagoda Korzeniewska, Wojciech Adamirowicz, Karolina Wolniewicz, Mariusz Galiński, Jagoda Wietrzyńska. Trener: E.Podgalska
10. Zawodnicy UKS "Jedynka" Międzyrzecz zakończyli zmagania na Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki chłopców o Puchar Burmistrza Krotoszyna.Nasza "trójka" w składzie: Marcel Mucha, Adam Jankowski, Szymon Matuszewski i Wojciech Adamirowiczzajęła I miejsce w turnieju. "Dwójka"- Piotr Grobelny, Alan Stachowiak i Tymon Humeniuk odnieśli zwycięstwo. Znakomicie spisała się też "dwójka" w składzie: Szymon Sarzyński i Gracjan Gasper, która zakończyła zmagania na 5 miejscu. MVP w "dwójkach" wybrany został Alan Stachowiak, a w "trójkach" Marcel Mucha. Trener: Anna Grobelna.
11. W Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Nasi zawodnicy rywalizowali w kategorii „ czwórek" ze starszymi o rok lub dwa lata kolegami z klas szóstych szkół międzyrzeckich. Reprezentanci naszej szkoły wygrali wszystkie mecze. Trener : Anna Grobelna.
12. W Górze odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki chłopców o Puchar Prezesa UKS „Trójka" w Górze. Międzyrzecka "dwójka"- Piotr Grobelny i Alan Stachowiak wywalczyła pierwsze miejsce. Dobrze spisali się koledzy zwycięzców Tymon Humeniuk i Gracjan Gasper, którzy w tej samej kategorii uplasowali się na szóstej pozycji. Marcel Mucha, Adam Jankowski, Szymon Matuszewski i Wojciech Adamirowicz zajęli drugie miejsce w kategorii „trójek". Trener Anna Grobelna
13. .Poznaliśmy wyniki konkursu „Dzieciaki do rakiet". Film promujący aktywność fizyczną w naszej szkole, spośród 40 innych szkół, uzyskał tytuł laureata. Autorem filmu jest p. Ł. Kwiatkowski, a w nagraniu uczestniczyli uczniowie klas 1 i 2 sportowych SP.
14. Turniej piłkarski Orzeł Cup- nasza drużyna zajęła 3 miejsce – trener Ł. Kwiatkowski.
15. Turniej piłkarski w Przytocznej : Gramy dla Orkiestry – drużyna szkoły zajęła II miejsce- trener Ł. Kwiatkowski.
16. Ogólnopolski turniej mini piłki siatkowej organizowany przez nasza szkołę: siatkarze z naszej szkoły w kategorii „trójek" zajęli III miejsce, w kategorii „dwójek" II miejsce. Pierwszy występ szkolnych cheerleaderek , dziewcząt z klasy 1a i 5a.

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
12
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy