Bijemy rekord w czytaniu w jednym momencie

 

 

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców  do wzięcia udziału w lubuskiej akcji bicia rekordu w ilości osób jednocześnie czytających na przerwie. Wydarzenie odbywa się w ramach
IV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Gorzowie. Chcemy pokazać naszym uczniom, że czytanie jest ciekawe, jak również zachęcić do sięgnięcia po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.

Przebieg wydarzenia:

Każdy uczestnik przychodzi w tym dniu do szkoły  z wybraną przez siebie książką  lub wypożycza z biblioteki szkolnej. O godzinie 10.30 po dzwonku, wychodzimy z książką przed szkołę i ustawiamy się klasami na przygotowanym haśle CZYTAM.

Czytamy samodzielnie przez 5 minut. Zdarzenie będzie rejestrowane, uczestnicy liczeni w celu przesłania dokumentacji organizatorom akcji.

Bicie rekordu w czytaniu w naszej szkole nastąpi 11 maja 2017 r. o godzinie 10.30 na boisku szkolnym.

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
3
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2703948

Partnerzy