Bookcrossing w naszej szkole

Bookcrossing  - (inaczej nazywany uwalnianiem książekkrążeniem książek)–to zasada nieodpłatnego przekazywania książek najczęściej poprzez zostawianie ich w specjalnie oznaczonych miejscach, by ktoś mógł je zabrać, przeczytać i znów zostawić w tym samym lub innym miejscu.

W naszej szkole od 23 stycznia 2017 roku na korytarzu przy drzwiach wejściowych wystawiony będzie regał z książkami, opatrzony informacją o akcji oraz hasłem: JESTEM UWOLNIONĄ KSIĄŻKĄ!!!
Taką książkę możecie zabrać ze sobą, a przeczytaną następnie przynieść i przekazać kolejnym czytelnikom. Mile widziane jest przyniesienie książki z własnego zbioru. Wówczas także i te pozycje będą mogły trafiać do kolejnych czytelników.

Pamiętajmy...
Bookcrossing to szansa dla osób, których nie stać na zakup często bardzo drogich książek, a także bardzo łatwy sposób na nawiązywanie nowych kontaktów. Czytajmy jak najwięcej i dzielmy się książkami z innymi. Książki żyją wtedy, kiedy są czytane.

 

Nauczyciele bibliotekarze

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
20
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2461200

Partnerzy