Pokazali na co ich stać

 

 

Talenty Jedynki to impreza, która już na stałe zagościła w naszej szkole. Również  w tym roku,  na kolejnej edycji, zgromadziły się młode talenty, głównie z klas 1. Młodzież prezentowała swoje umiejętności w pokazach recytatorskich, wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, plastycznych i manualnych. Dla młodych ludzi rozwijanie zdolności to z pewnością wielka przygoda, ale też wysiłek i ciężka praca.Wspieramy naszych uczniów, aby mogli dzielić się zainteresowaniami, umiejętnościami, realizować swoje pasje i ambicje. Casting nie był przeprowadzony w formie konkursu lecz prezentacji. Celem nie było wyłonienie najlepszych ale przedstawienie naszych zdolnych uczniów. Dzięki tym występom zgromadzeni przekonali się, jaki wielki potencjał drzemie w utalentowanej młodzieży. Wszystkie prezentacje wywołały emocje wśród publiczności oraz gromkie brawa.

Do zobaczenia na gali 15 stycznia 2016 roku

 

Nauczyciele bibliotekarze

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
20
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2438640

Partnerzy