Zbiórka darów dla Przytuliska

Dnia 17.12.2014r. zostały przeliczone i spakowane dary ofiarowane przez wielu Świętych Mikołajów naszej szkoły dla Przytuliska-Noclegowni im. Najświętszej Marii Panny w Międzyrzeczu. Podczas, gdy z sali gimnastycznej rozlegały się dźwięki ostatnich jasełkowych prób, w gabinecie pedagogów szkolnych Maciek Leśniak i Jakub Jankiewicz z 2d skrupulatnie liczyli i segregowali produkty. Lista tego co zebraliśmy jest długa i bardzo różnorodna. Znalazły się tam m.in. makarony, cukry, kakaowe rurki, wafelki, czekolady, dropsy, ryż, proszki do czyszczenia i prania, domowe soki, przyprawa do ryb, pierniki, mandarynki (szczegółowe wykazy u pedagoga szkolnego). Na szóstej lekcji spakowaną żywność przekazano dla Przytuliska. Pomagał w tym Mateusz Garnek z klasy 1b. Przedstawiciele Przytuliska-Noclegowni serdecznie dziękują za otwarte i szczere serca naszych uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły. Ja także dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do naszej szkolnej akcji „Zostań Świętym Mikołajem”.
P. S.
Jeśli ktoś nie zdążył z darami, to podaję adres:
Przytulisko-Noclegownia Najświętszej Marii Panny
Ul. 30-go Stycznia 37, t. 95 742-18-24
Szczególnie mile widziane są łakocie i zabawki dla dzieci


Pedagog szkolny
Izabela Kostrzewa

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
18
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2099804

Partnerzy