Gala Absolwentów. To bez wątpienia był nasz dzień.


Nasza nauka w gimnazjum dobiegła końca. Można powiedzieć, że trzy lata, które spędziliśmy w murach tej szkoły, pozostawią w nas wspomnienia i doświadczenia, które w tutaj z mniejszym lub większym trudem zebraliśmy.

W tak ważnej i uroczystej chwili nie mogliśmy zapomnieć o tych, którzy przez ten czas kształtowali nasze umysły i charaktery. W imieniu wszystkich absolwentów pragnę podziękować całemu Gronu Pedagogicznemu z Gimnazjum nr 1. Dziękujemy za przekazanie nam tak wielkiej wiedzy. Za czuwanie nad nami i nad naszym rozwojem. Dziękujemy za wsparcie, pomoc w rozwiązywaniu młodzieńczych problemów oraz za zaufanie, którym nas obdarzyliście.
Najszczersze podziękowani należą się oczywiście paniom Dyrektor, bez których to wszystko po prostu nie mogłoby funkcjonować. Dziękujemy za urozmaicanie naszego szkolnego życia i za sprawowanie pieczy nad całą placówką.

Chcemy także złożyć serdeczne podziękowania paniom Woźnym i panom Konserwatorom, którzy cierpliwie, czasem trochę mniej, znosili nasze wybryki i dbali o wyposażenie sal.
Dziękujemy paniom Bibliotekarkom i Sekretarkom oraz paniom Pedagog, które pomagały nam powoli wkraczać w dorosłość.

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za te lata spędzone z nami na dobre i na złe. Choć my, absolwenci często tego nie okazujemy, musimy przyznać, że odegraliście w naszym życiu dużą rolę i jesteśmy za to bardzo wdzięczni!!!!!!!!!!!!!!!!

Natalia Denisewicz z kl. 3d

Zapraszamy do fotoreportażu: http://jedynka-miedzyrzecz.pl/index.php/kronika/reportae/gala-klas-trzecich-2017

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
29
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2277910

Partnerzy