Podsumowanie projektu klas 1c i 1d „Hej kolęda, kolęda!”

     21 oraz 22 grudnia 2016 roku w Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu odbył się apel bożonarodzeniowy, będący podsumowaniem projektu edukacyjnego.
W piękny świąteczny klimat wprowadziło nas kilka wierszy oraz kolęd. Nie mogło zabraknąć również narracji, która opowiadała o powstaniu samych chorałów.
    Koncert kolęd i pastorałek przygotowywała klasa 1c oraz 1d pod czujnym okiem pani Moniki Szypszak i Iwony Skwarny. Każdy uczeń występujący na apelu miał na głowie czapkę Mikołaja oraz galowy strój, co sprawiało wrażenie dopięcia wszystkiego na ostatni guzik.
   Wszytko zostało przedstawione na udekorowanej sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 1. Ozdoby dodawały uroku całemu koncertowi, a uczniowie w sprawie ozdabiania sali wykazali się kreatywnością.
   W środę 21 grudnia o godz. 14:30 odbył się pierwszy koncert dla pracowników szkoły oraz zaproszonych gości. Natomiast następnego dnia w czwartek na drugiej i trzeciej lekcji odbyły się koncerty dla uczniów.
   Zostaliśmy pożegnani życzeniami świątecznymi i noworocznymi. Mimo niektórych problemów z mikrofonami apel został odebrany bardzo pozytywnie.


Zuzanna Wittmann kl. 1d

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
20
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2461180

Partnerzy