Uwaga konkurs !!! JESTEM SMART !!!

Rozpoczęła się druga edycja konkursu dla szkół, uczniów i nauczycieli JESTEM SMART.


Ogólnopolski konkurs „Jestem SMART” jest skierowany do uczniów, nauczycieli oraz dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjów.
Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do wykorzystywania internetu i urządzeń mobilnych w sposób świadomy i praktyczny oraz promocja nowoczesnych metod nauczania wśród nauczycieli.


Konkurs ma uświadomić uczestnikom możliwości płynące z bezpiecznego korzystania z internetu i pokazać, w jaki sposób można wykorzystać urządzenia mobilne w różnych sytuacjach – nie tylko do zabawy.


1. KONKURS PLASTYCZNY


Jesteś uczniem SMART? Wiesz, jak można wykorzystywać tablety, smartfony i internet na tysiąc mądrych sposobów: do nauki, rozwoju, zabawy? Pokaż to na rysunku lub fotografii!
Aby wziąć udział w konkursie:
1. Wykonaj pracę w programie graficznym lub zdjęcie, zapisz w formacie .jpg oraz oddaj nauczycielowi informatyki
2. Szkoła wyśle pracę do organizatora, a Ty będziesz miał szansę wygrać tablet, smartfon lub powerbank!


2. KONKURS FILMOWY


Wystarczy SMART grupa – od jednego do 4 uczniów oraz nauczyciel, kamera i dobry pomysł na to, jak mądrze wykorzystywać tablety, smartfony i internet! Nagrajcie filmik, w który pokażecie i opowiecie o tym, jak na co dzień, w szkole i po lekcjach korzystacie z internetu i smartfonów. Ogranicza Was tylko wyobraźnia!
Aby wziąć udział w konkursie:
1. Film trwający nie dłużej niż 3 min, należy wykonać w grupach max. 5 osobowych (w tym nauczyciel) i zapisać w formacie .mov lub MPEG-4
2. Pracę do organizatora wysyła szkoła, a każdy z członków grupy może wygrać tablet, smartfon lub powerbank!

 

3. KONKURS "DZIEŃ Z TECHNOLOGIĄ"


Zadaniem konkursowym jest organizacja wydarzenia: apelu, przedstawienia, lekcji lub zorganizowania przerw lekcyjnych pod hasłem "DZIEŃ Z TECHNOLOGIĄ". W tym konkursie najwięcej zależy od pomysłowości i zaangażowania uczniów. Pokażcie, że nowoczesna technologia nie jest waszej szkole obca, że potraficie korzystać z z tabletów, smartfonów i internetu w celu rozwoju i nauki. Bądźce inspiracją dla innych szkół w Polsce!

 

Na przygotowanie i przesłanie prac masz czas do 8 listopada b.r.

Poproś o pomoc swoich nauczycieli i weź udział w konkursie! Do wygrania cenne nagrody!

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
10
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2455826

Partnerzy