Szkolenie Straży Pożarnej

Już 24 września 2016 roku w  Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu  odbędzie się  wyjątkowe  Powiatowe Szkolenie Straży Pożarnej .  Wykłady i prelekcje odbędą się w sali gimnastycznej naszej szkoły, natomiast widowiskowe ćwiczenia praktyczne strażacy przeprowadzą na pobliskiej Łące Kolejowej. W  szkoleniu  wezmą udział liczne zastępy zawodowej i ochotniczej straży pożarnej z okolicznych gmin , a nawet spoza powiatu.  Organizatorem przedsięwzięcia jest Firma EWE. Podajemy link do filmu  nagranego w Słubicach podczas ubiegłorocznej edycji szkolenia

Przypominamy, że Jakub Kusz, uczeń naszej szkoły,  jest laureatem tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Pożarniczej.  Tym milej gościć nam strażaków w Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu. Będziemy mogli skorzystać z ich wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obserwowania strażackich  zmagań  nad Obrą, tuż przy moście kolejowym.
                                                                                                

Samorząd Uczniowski

op.KK

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
26
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2163717

Partnerzy