SZKOLNA LIGA ORTOGRAFII ETAP II - WYNIKI

Szkolna Liga Ortograficzna 2015/2016 – wyniki II etapu:

1a

Oceny celujące:

Maja Skowron

Oceny bardzo dobre:

Piskorska Martyna

1b

Oceny celujące:

Sieradzki Filip, Węcłowska Jagoda

Oceny bardzo dobre:

Sokołowska Julia

1c

Oceny celujące:

Osek Gabriela

Oceny bardzo dobre:

Figiel Mikołaj, Janiszewska Daria, Kita Adam, Kręciszewska Kornelia

Kaczmarek Paweł

1d

Oceny celujące:

Schindler Laura

Oceny bardzo dobre:

Cierlukiewicz Julia, Jankowska Hanna, Makowska Wiktoria, Odolińska Aleksandra

Tyborska Zuzanna, Zapała Weronika

1e

Oceny celujące:

Adamcewicz Dagmara, Minta Alicja, Fiałka Karolina

Oceny bardzo dobre:

Janusz Karolina

2a

Oceny celujące:

Chwirot Weronika, Sokołowska Izabela, Łuczak Anastazja, Woldańska Martyna;

Oceny bardzo dobre:

Dudek Rafał, Piaskowska Klaudia, Fiedler Gracjan;

2b

Oceny celujące:

Krzywoszyja Alicja, Juszczak Katarzyna, Kołodziejczyk Natalia, Michalak Marta

Oceny bardzo dobre:

Jeleński Michał, Krajcer Maria, Mazura Jakub, Mich Katarzyna,

Michalczak Miłosz, Sobieraj Kamil, Tomaszyk Grzegorz

2c

Oceny celujące:

Daszkiewicz Karolina, Nowak Aleksander, Szpytko Anna

Oceny bardzo dobre:

Boguta Anna, Kusz Jakub, Michalczak Damian, Mirowska Agata,

Pawłowska Karolina, Wojciechowska Maja, Wróbel Martyna, Ziółkowska Klaudia

2d

Oceny celujące:

Bogucki Maciej, Denisewicz Natalia, Cwenar Adam, Sobańska Bogna

Oceny bardzo dobre:

Przeworska Dominika, Rau Josefina, Szmydt Natalia, Rau Antonia, Dynowska Klaudia

2e

Oceny celujące:

Kłos Julia, Karklińska Alicja, Prusinowska Paulina

Oceny bardzo dobre:

Paździora Julia, Osadnik Martyna, Kaniuk Jakub

2f

Oceny celujące:

Jaszczak Natalia, Sima Klaudia

Oceny bardzo dobre:

Bździonek Katarzyna, Czop Aleksandra, Zuniga Matos Mikołaj

3a

Oceny celujące:

Majkut Łukasz, Masiewicz Róża, Piętoń Oliwia

Oceny bardzo dobre:

Baranowicz Dominika, Puślednik Stanisław

3b

Oceny celujące:

Gasper Roksana, Kuszyńska Maria, Wiśniewski Dawid

  Oceny bardzo dobre:

Antys Bartłomiej, Baranowska Aleksandra, Krysztoforska Kaja, Marynowski Jakub

Obrębska Karolina, Szczepanik Dawid, Zabielska Anna

3c

Oceny celujące:

Dominiak Wiktoria

Oceny bardzo dobre:

Bogdan Paweł, Fąka Olga, Kaczmarek Magdalena, Kemp Krzysztof

3d

   Oceny celujące:

Grycz Ewelina, Sternik Emilia, Zając Natalia

Oceny bardzo dobre:

Janaczek Jakub, Krawczyk Agata, Łuczak Wiktoria, Sokołowski Amadeusz

 

Gratulujemy! Przypominamy, że wszyscy uczniowie biorący udział w SLO i SLJ

swoją wiedzą i erudycją z języka polskiego pracują

na tytuł Mistrza Języka Polskiego w Gimnazjum nr 1 w M-czu.

Powodzenia!

 

Wasi poloniści :)

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
13
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

 

 

   
   
   

 

 

Licznik odwiedzin

0143462