Turniej piłki nożnej

W dniu 13.11.2019r. w Przytocznej odbył się turniej piłkarski (kategoria wiekowa U-10), w którym zagrała reprezentacja naszej szkoły oraz następujące drużyny: SALOS Szczecin, WARTA Międzychód, PROGRES Gorzów, FOOTBALL ACADEMY Myślibórz, UKS CHEMIK Bogdaniec, ZJEDNOCZENI Przytoczna. Nasza drużyna po wspaniałej walce, ogromnemu zaangażowaniu zajęła w turnieju 2 miejsce. Ogromne gratulacje należą się naszym zawodnikom:)! Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Wiktor Łagoda, Patryk Rembas, Aleksander Ernest, Filip Nir-Skibski, Antoni Jankowski, Michał Zep, Aleks Guśniowski, Janek Ziółkowski. 

Wiktor Łagoda został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!!

Wielkie słowa uznania należą się naszym rodzicom, którzy dzielnie wspierali naszych zawodników oraz organizatorom turnieju, którzy wszystkie zebrane pieniądze w trakcie turnieju przekazali na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

 Zdjęcia z turnieju znajdują się na szkolnym Facebook'u

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
20
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2461420

Partnerzy