NARODOWY BIEG STULECIA

W dniu 11.11.2018r. ,tak szczególnym dla nas wszystkich, odbyły się na stadionie miejskim w Międzyrzeczu zawody lekkoatletyczne pod hasłem

"NARODOWY BIEG STULECIA". Oprócz biegu głównego na dystansie 10km, który się odbył ulicami naszego miasta były również biegi dla dzieci na krótszych dystansach podzielonych na kategorie wiekowe. Nie miejsce było najważniejsze w tych zawodach, a same uczestnictwo dlatego bardzo serdecznie należy podziękować wszyskim zawodnikom. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych uczniów, którzy rywalizowali na odcinkach 111m, 152m. 1111m. oraz 1918m.  Wszyscy startujący otrzymali wspaniałe medale oraz dyplomy. Nasza szkoła była reprezentowana przez następujących uczniów:

Aleks Guśniowski, Jagoda Korzeniewska, Patryk Zomer, Lena Kaspryszyn, Gracjan Cieślak, Marek Lewański, Jan Ziółkowski, Patryk Rembas, Andżelika Prymas, Natalia Bogdan, Nikola Lekler, Angelika Prusinowska, Wiktoria Kuźniewska, Karolina Wolniewicz, Wanesa Nowak, Amelia Chwirot, Angelika Fedorowicz, Jakub Antys, Adam Usel, Joanna Cieślak.

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
3
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2704049

Partnerzy