MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKEJ ATLETYCE

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKEJ ATLETYCE

Dnia 22 maja 2018 roku na stadionie Skwierzyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce.

Naszą szkołę reprezentowało 27 uczniów w poszczególnych grupach wiekowych.

Dzieci Starsze

Galiński Jakub 4a, Matuszewski Szymon 4b, Reński Dominik 4b, Tatarynowicz Miłosz 4b, Pigan Jakub 7a.

Młodzicy

Dominiak Tobiasz 2a, Feliksiak Hubert 2d, Góra Wojciech 2a, Kostecki Łukasz 2a, Radziszewski Patryk 2c,Rogala Dominik 2b, Smus Amadeusz 2d, Torchała Kacper 2c, Walkiewicz Denis 2d, Zając Kacper 2b Zimniewicz Bartosz 2d.                                                                                                                                                                   Juniorzy młodsi

Bralczyk Wiktor 3c, Brzozowska Patrycja 3b, Cierach Weronika3b,   Fiedorowicz Adrian 2c, Grudzińska Julia 3b, Kandyba Karolina 3d, Kieszkowski Dawid 3a, Kita Adam 3c, Lizoń Mateusz 3d, Odolińska Aleksandra 3d,

Zapała Weronika 2e.

Nasi lekkoatleci zaliczyli bardzo dobry występ w tegorocznych zawodach.

  • Złote medale : Smus Amadeusz-bieg na100m, Kieszkowski Dawid –bieg na 100m, Bralczyk Wiktor –bieg na 800m, Kita Adam – pchnięcie kulą,       Odolińska Aleksandra-bieg na 800m, rzut oszczepem, sztafeta 4 x 100m dziewcząt w składzie: Cierach Weronika, Zapała Weronika, Kandyda Karolina, Grudzińska Julia.
  • Srebrne medale: Brzozowska Patrycja – rzut oszczepem, Cierach Weronika-skok w dal, Kandyba Karolina- bieg na 100m, Kieszkowski Dawid- bieg na 100m, Lizoń Mateusz-skok w dal, rzut oszczepem, Smus Amadeusz-pchnięcie kulą, Zapała Weronika, pchnięcie kulą,       sztafeta 4 x 100m chłopców w składzie: Kieszkowski Dawid, Lizoń Mateusz, Dominiak Tobiasz, Zając Kacper.
  • Brązowe medale: Brzozowska Patrycja- pchnięcie kulą, Feliksiak Hubert-bieg na 600m, Fiedorowicz Adrian-pchnięcie kulą, Grudzińska Julia-rzut oszczepem, Kita Adam -skok w dal, Rogala Dominik –1000m, Zapała Weronika- 100m Zimniewicz Bartosz-100m, sztafeta 4 x 100m w składzie: Smus Amadeusz, Góra Wojciech, Radziszewski Patryk, Zimniewicz Bartosz.    

       Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników !

                                                                                                                                                 M.G. i J. M.

 

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
25
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

 

 

   
   
   

 

 

Licznik odwiedzin

1348824