Sztafetowe biegi przełajowe

Kilka dni temu 45 uczniów naszej szkoły wzięlo udział w sztafetowych biegach przełajowych organizowanych w Skwierzynie.  Nasza szkoła wystawiła 4 drużyny, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: 

klasy 4-6, biegi osobne dziewczynki/chłopcy 

klasy 7 podstawowa oraz 2 i 3 gimnazjum, biegi osobne dziewczyny/chłopcy

Oprócz naszej szkoły w zawodach brały udział szkoły ze Skwierzyny, Przytocznej, Pszczewa oraz Międzyrzecza. 

Nasi najmłodsi w swoich biegach zajęli 5 miejsce, trzeba jednak zauważyć, że mieliśmy tylko uczniów z klas 4.

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZYN: Sandra Kotwica, Alicja Mielcarek, Zosia Ordon, Hanna Wołk, Oliwia Banaś, Maria Batura, Maja Gołębiowska, Laura Jokiel, Agata Łunkiewicz, Andżelika Prymas, Nikola Samoluk.

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:  Piotr Chwirot, Jakub Galiński, Gracjan Gasper, Igor Rudyk, Szymon Sarzyński, Adam Jankowski, Szymon Matuszewski, Marcel Mucha, Konrad Pacholak, Dominik Reński, Miłosz Tatarynowicz.

Dla wielu uczniów z klas czwartych był to pierwszy udział w jakichkolwiek zawodach, tym bardziej należą się im ogromne brawa. Mieli okazję poczuć smak rywalizacji, adrenalinę i emocje, które zawsze towarzyszą w zawodach szkolnych. Wszyscy zgodnie powiedzieli, że będą ponownie "walczyć" o reprezentowanie naszej "Jedynki" w kolejnych imprezach sportowych.

Wśród starszych drugie miejsce zajęły dziewczyny, które walczyły do ostatnich metrów o miejsce pierwsze natomiast chłopcy uplasowali sie na miejscu

czwartym.

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZYN: Nikola Myszcik, Martyna Grela, Patrycja Malinowska, Weronika Zapała, Weronika Cierach, Julia Grudzińska, Karolina Kandyba, Aleksandra Odolińska, Karolina Fiałka, Angelika Fedorowicz, Natasza Grygiel.

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW: Łukasz Kostecki, Dominik Rogala, Patryk Radziszewski, Hubert Feliksiak, Remigiusz Feliksiak, Amadeusz Smus, Wiktor Bralczyk, Oskar Leśkiewicz, Mateusz Lizoń, Sebastian Galiński

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
20
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2438135

Partnerzy