SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW – SIATKÓWKA

• Dziewczęta

Dziewczęta 6 kwietnia jechały na ćwierćfinały w piłkę siatkową do Zbąszynka.

Pierwszy mecz grały z gospodyniami turnieju Szkołą Podstawową ze Zbąszynka. Przegrały 2:0. Dziewczyny ze Zbąszynka aktualnie są Mistrzyniami Województwa, prócz tego grają i odnoszą sukcesy w rozgrywkach Lubuskiej Ligii juniorek młodszych. Kolejny mecz grały z SP Sulęcin. Po zaciętym meczu

przegrały jednak dwa sety. Ostatecznie zajęły 3 miejsce.

Dziękujemy drużynie dziewcząt za trud, zaangażowanie i poświęcony czas w przygotowanie się do tych mistrzostw.

A oto skład drużyny: Kopyściańska Milena 2b, Zapała Weronika 2e, Cierach Weronika, Grudzińska Julia 3b, Osek Gabrysia, Rybczyńska Nikola 3c, Konopa Rozalia, Tyburska Zuzanna, Najłowicz Patrycja 3d, Fiałka Karolina 3e.

• Chłopcy

Sulęcin okazał się bardzo gościnny dla chłopców. 10 kwietnia 2018 roku odbył się tam turniej ćwierćfinałowy. Na miejscu okazało się, że będą uczestniczyć dwie drużyny w turnieju. Ekipy ze Zbąszynka i Słubic nie dojechały.

Nasza drużyna chłopców przegrała wprawdzie 2:0, ale tanio skóry nie sprzedała. W pierwszym secie pojawił się na tablicy wynik 28:26, a w drugim secie 25:22. Przegraliśmy 2:0 , ale po zaciętych setach. Gra noże cieszyć, wynik nie ale i tak awansowaliśmy do półfinału wojewódzkiego!

Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowali następujący chłopcy: Kita Adam, Kaczmarek Paweł - 3c, Lizoń Mateusz - 3d, Dominiak Tobiasz, Antys Bartek, Wojciech Góra - 2a, Felisiak Hubert, Felisiak Remigiusz, Smus Amadeusz , Gołębiewski Igor - 2d, Kania Dominik – 7a.