MIKOŁAJKOWE GRANIE

06.12.2017r. jak co roku z okazji Świętego Mikołaja  został rozegrany mecz piłki siatkowej pomiędzy  nauczycielami i uczniami. Pani dyrektor Joanna Obrębska – Spychała przywitała zawodników i życzyła dobrej zabawy i wyrównanej gry.

Pierwszy set bardzo nerwowy w wykonaniu obu drużyn. Jednak to nauczyciele pierwsi opanowali nerwy i wygrali 25:17. W drugim secie nauczyciele również górą 25:21, Trzeci set  to z kolei dobra gra naszych uczniów i wygrana po wyrównanej walce 25:22. W czwartym nauczyciele zostawili sobie więcej siły i wygrali 25:20. Nie sprawdziło się tutaj przysłowie,że uczeń przerósł mistrza. Wygrana 3:1 i ogromna radość!

Drużyna nauczycieli grała w składzie : Ewa Wołk, Joanna Suchecka, Mirosław Matyjaszczyk, Damian Drop, Janusz Malinowski. Uczniowie: klasa II – Zofia Krutów , Milena Kopyściańska, Weronika Zapała, Hubert Feliksiak, Remigiusz Feliksiak, Tobiasz Dominiak, klasa III – Gabriela Osek, Natalia Rybczyńska, Rozalia Konopa, Adam Kita, Paweł Kaczmarek, Edwin Szudra.

„Mikołajkowe Granie” to gra fair play i dobra zabawa. Po zakończeniu meczu pani dyrektor Renata Matysek pogratulowała wszystkim zawodnikom obdarowując słodkimi mandarynkami.

Do zobaczenia za rok .                                                             M.G.