PODWÓJNA RADOŚĆ

W  Międzyrzeczu rozeszła się sensacyjna wiadomość- miasto pierwszy raz będzie gospodarzem meczu międzypaństwowego!  Dnia 23 października 2014 roku odbędzie  się mecz  w piłkę nożną pomiędzy drużynami Polski i Szwajcarii, w kategorii wiekowej 16 lat.  Gimnazjum nr 1 otrzymało zaproszenie na ten mecz, ale mogliśmy zabrać tylko 100 uczniów, choć chętnych było o wiele więcej. Na dzień  meczu wszyscy uczniowie naszej szkoły przygotowali biało-czerwone gadżety. Dominowały szaliki, kapelusze, wszelkiego rodzaju trąbki, flagi narodowe. Również twarze pomalowane zostały na kolory biało-czerwone. Tak zaopatrzeni poszliśmy na stadion miejski.
Przed meczem  Burmistrz Międzyrzecza ogłosił konkurs z nagrodami na najlepszy i najgłośniejszy doping dla naszej drużyny.
Nasi uczniowie ochoczo wzięli się do kibicowania reprezentacji Polski.
Po wygranym meczu przez Polaków 3:o zapanowała wielka radość.   Szczęście  nasz było  jeszcze większe  kiedy ogłoszono wyniki konkursu. Okazał się, że najlepiej kibicującą grupą na stadionie okazali się nasi uczniowie!!!!  Wygraliśmy czek na 1000 zł!

JM

ZAJRZYJ DO FOTOREPORTAŻY

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
13
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

1761376