Siatkarze najlepsi w powiecie.

Mistrzostwa powiatu w piłkę siatkową zostały rozegrane 23lutego 2017 roku w Gimnazjum nr 2 w Międzyrzeczu. Na miejscu okazało się, że są tylko dwie drużyny, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2. Obie z Międzyrzecza. Został nam więc do rozegrania mecz.

Pierwszy set zaczął się nerwowo. Obie drużyny na przemian wygrywały i przegrywały jednym lub dwoma punktami. Jednak w końcówce nasi chłopcy zdobyli przewagę i wygrali do 22. Drugi set zaczął się naszą przewagą i nie oddaliśmy jej do końca seta. Wygraliśmy do 16 i cały mecz 2:0.

W drużynie Gimnazjum nr 1 grali: Michał JANAS kl. 3f, Dawid SIKORSKI, Piotr SZYMKOWIAK, Damian MICHALCZAK kl. 3c, Miłosz MICHALCZAK, Grzegorz TOMASZYK kl. 3b, Gracjan FIEDLER, Patryk ZAWORSKI kl. 3a, Adam KITA kl. 2c.