DZIEN SPORTU SZKOLNEGO 26. 09. 2016 r.

Wyjątkowo, we wrześniu nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu w Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu. Uczniowie mogli rywalizować w następujących konkurencjach: bieg 100 m, bieg 200 m, bieg 600 m dziewczęta i 1000 m chłopcy, skok w dal, pchnięcie kulą i ozdoba każdych zawodów lekkoatletycznych bieg sztafetowy 4 x 100 m.

Każdy z uczniów startujących miał możliwość spróbować powalczyć i zdobyć dyplom dla siebie i punkty dla klasy. Po trzech godzinach zaciętej rywalizacji najwięcej punktów (aż 107) w zawodach lekkoatletycznych zdobyła klasa 1 a.

Wszystkim uczniom startującym w Dniu Sportu składamy podziękowania za trud włożony w start, zwycięzcom gratulujemy, natomiast przegrani będą mogli za rok powalczyć o zwycięstwo.

                                              

                                               Nauczyciele wf: E. Podgajska, M. Gemborowska, J. Malinowski

                                                                 WYNIKI

  1. BIEG NA 100 m.

Klasy 1

dziewczęta

chłopcy

1.

Julia ŁOBAŻEWICZ

1 E

1.

Amadeusz SMUS

1 D

2.

Weronika NAKONIECZNA

1 C

2.

Wojciech GÓRA

1 B

3.

Jagoda WIETRZYŃSKA

1 A

3.

Kacper ZAJĄC

1 B

Klasy 2

1.

Karolina KANDYBA

2 D

1.

Dawid KIESZKOWSKI

2 A

2.

Julia GRUDZIŃSKA

2 B

2.

Łukasz SIWEK

2 E

3.

Patrycja NAJŁOWICZ

2 D

3.

Konrad HOŁOWNIA

2 A

Klasy 3

1.

Natalia KASPRYSZYN

3 F

1.

Adrian BARAN

3 D

2.

Martyna WRÓBEL

3 C

2.

Adrian SZCZEPANIK

3 B

3.

Agata KWAŚNY

3 C

3.

Dawid GARCZYŃSKI

3        F

 

  1. BIEG NA 200 m

Klasy 1

dziewczęta

chłopcy

1.

Nikola MISZCZIK

1 A

1.

Hubert KUBISZEWSKI

1 E

2.

Agnieszka KORZEŃ

1 D

2.

Wiktor JAKUBOWSKI

1 B

3.

Alicja JĘDRYCH

1 B

3.

Kasper ŚMIGIELSKI

1 B

Klasy 2

1.

Weronika ZAPAŁA

2 D

1.

Dawid KIESZKOWSKI

2 A

2.

Julia KŁUJSZA

2 A

2.

Łukasz SIWEK

2 E

3.

Martyna STĘPIEŃ

2 E

3.

Dawid SEWERYN

2 E

Klasy 3

1.

Michalina BABIAK

3 F

1.

Kamil STASIAK

3 B

2.

Daria KORTUS

3 C

2.

Bartosz PACHOLAK

3 D

3.

Alicja KRZYWOSZYJA

3 B

3.

Radosław GOLEC

3 F

 

  1. BIEG NA 600/1000 m.

Klasy 1

dziewczęta 600 m.

chłopcy 1000 m.

1.

Wiktoria SKRZYNIARZ

1 E

1.

Patryk RADZISZEWSKI

1 C

2.

Agata KAWAŁEK

1 A

2.

Hubert FELIKSIAK

1 D

3.

Zofia KRUTÓW

1 B

3.

Adam USEL

1 A

Klasy 2

1.

Olka ODOLIŃSKA

2 D

1.

Sebastian GALIŃSKI

2 E

2.

Paulina CICHOŃ

2 E

2.

Wiktor BRALCZYK

2 C

3.

Karolina JANUSZ

2 E

3.

Filip WITKOWSKI

2 C

Klasy 3

1.

Julia PAŹDZIORA

3 F

1.

Bartosz ŚRODA

3 D

2.

Katarzyna JUSZCZAK

3 B

2.

Adrian SZCZEPANIK

3 B

3.

Natalia WICHURZYCKA

3 A

3.

Michał SZERSZENIÓW

3 F

 

  1. SKOK W DAL

Klasy 1

dziewczęta

chłopcy

1.

Julia ORTYŃSKA

Zofia KRUTÓW

1 B

1.

Wojciech GÓRA

1 A

2.

Patrycja MALINOWSKA

1 C

2.

Hubert FELIKSIAK

1 D

3.

Fabiola BURDZY

1 A

3.

Oskar MATWIEJCZYK

1 B

Klasy 2

1.

Karolina KANDYBA

2 D

1.

Adam KITA

2 C

2.

Weronika CIERACH

2 B

2.

Szymon KURDYK

2 E

3.

Weronika PUTYRSKA

2 D

3.

Kacper WOŁOSZKA

2 D

Klasy 3

1.

Anna BOGUTA

3 C

1.

Jakub WALCZAK

3 F

2.

Katarzyna JUSZCZAK

3 B

2.

Gacjan FIEDLER

3 A

3.

Michalina BABIAK

3 F

3.

Dawid SIKORSKI

3 C

 

  1. PCHNIĘCIE KULĄ

Klasy 1

dziewczęta

chłopcy

1.

Jagoda WIETRZYŃSKA

1 A

1.

Amadeusz SMUS

1 D

2.

Wiktoria ZAREMBA

1 B

2.

Łukasz KOSTECKI

1 A

3.

Adrianna WALCZAK

1 A

3.

Oskar KURŁOWICZ

1 E

Klasy 2

1.

Weronika ZAPAŁA

2 D

1.

Adam KITA

2 C

2.

Patrycja BRZOZOWSKA

2 B

2.

Adrian FIEDOROWICZ

3 E

3.

Jagoda WIĘCŁOWSKA

 

3.

Bernard HAJDUCKI

2 E

Klasy 3

1.

Maria KRAJCER

3 B

1.

Piotr SZYMKOWIAK

3 C

2.

Anna BOGUTA

3 C

2.

Robert BRODOWSKI

3 A

3.

Kaśka TARKOWSKA

3 B

3.

Kacper GERECH

3 D

 

  1. SZTAFETA 4 x 100 m

Klasy 1

1.

1 A

Wietrzyńska Jagoda, Koban Natalia, Kostecki Łukasz, Góra Wojciech

2.

1 E

Łobażewicz Julia, Kubiszewski Hubert, Chudzińska Maria, Pawlik Damian

3.

1 C

Nakonieczna Weronika, Jasiówka Jagoda, Torchała Kacper

Klasy 2

1.

2 D

Kacper Wołoszka, Leśkiewicz Oskar, Kandyba Karolina, Zapała Weronika

2.

2 A

Skowron Maja, Stankiweicz Kornelia, Hołownia Konrad, Kieszkowski Dawid

3.

2 C

Szudra Edwin, Jeger Zuzanna, Pihan Wiktoria, Kita Adam,

Klasy 3

1.

3 C

Kortus Daria, Mirowska Agata, Sikorski Dawid, Szymkowiak Piotr

2.

3 F

Babiak Michalina, Kaspryszyn Natalia, Radomiński Maciej, Walczak Jakub

3.

3 B

Anna Rogala, Katarzyna Juszczak, Grzegorz Tomaszyk, Adrian Szczepanik

 

  1. PUNKTACJA KLASOWA

Klasy 1

1 miejsce

1 A -     107 pkt.

2 miejsce

1 B – 76 pkt.

3 miejsce

1 D   -   70 pkt

Klasy 2

1 miejsce

2 D   -   102 pkt.

2 miejsce

2 E - 101 pkt.

3 miejsce

2 A     -   60 pkt.

Klasy 3

1 miejsce

3 B   -   78 pkt.

2 miejsce

3 C   - 76 pkt.

3 miejsce

3 F     -   74 pkt.

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
18
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

 

 

   
   
   

 

 

Licznik odwiedzin

0145211