Kolejny sukces siatkarek

W dniu 10.12.2015r. na sali gimnastycznej Gimnazjum nr1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Rywalizowały ze sobą dwa zespoły: Gimnazjum nr1 i Gimnazjum nr2 z Międzyrzecza. Mecz był zacięty i wyrównany, zakończył się zwycięstwem reprezentacji Gimnazjum nr1 2:1.
Skład zespołu: Zapała Weronika 1d,Denisewicz Natalia 2d, Golarowska Wiktoria 3a, Bremska Martyna, Gasper Roksana,Obrębska Karolina, Połomka Natalia, Troszyńska Weronika, Zabielska Anna 3b. Zwycięstwo dało dziewczętom awans do Mistrzostw Rejonu. Gratulujemy!!

W dniu 03.12.2015r. na sali gimnastycznej w LO odbył się coroczny Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja Gimnazjum nr1
(w składzie jak wyżej) rywalizując ze starszymi koleżankami z LO z Międzyrzecza, z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu oraz z reprezentacją  z Międzychodu zajęła IV miejsce. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została Połomka Natalia, wyróżniającą: Obrębska Karolina, a najmłodszą zawodniczką turnieju Zapała Weronika.
                                                                                                                                                                                                            E.P

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
10
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2457069

Partnerzy