V MISTRZOSTWA W PŁYWANIU O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR 1

KOMUNIKAT KOŃCOWY

 W dniu 21.01.2015 r. odbyły się zawody pływackie o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu.
Zawodnicy dostarczyli wielu emocji i niejednokrotnie musieli pokonać własne słabości, aby kontynuować
rywalizację o miano najlepszego pływaka. A oto wyniki końcowe:

                                         25m STYL KLASYCZNY KLAS I

                                     DZIEWCZĘTA

                          CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

ANNA BOGUTA

22,77

     I

WOJCIECH GOMUŁKA

24,24

     II

ALICJA KRZYWOSZYJA

27,67

     II

ALEKSANDER NOWAK

28,08

     III

KAROLINA DASZKIEWICZ

28,49

     III

 ------------------------ ---------

     IV

ZIĘTEK DAGMARA

31,25

     IV

 ------------------------  ---------

 

                                       50m     STYL KLASYCZNY KLAS II

                     DZIEWCZĘTA

                           CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

ZUZANNA UZNAŃSKA

61,20

     I

DENIS KRZYWIECKI

46,60

     II

 ----------------------------------- ---------

     II

SZYMON TABOROWSKI

52,14

     III

 -----------------------------------  ---------

     III

STANISŁAW PUŚLEDNIK

69,40

 

                                       50m   STYL KLASYCZNY KLAS III

                    DZIEWCZĘTA

                           CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

MARLENA BANASZAK

53,52

     I

SZYMON TABOROWSKI

52,14

     II

NIKOLA ZAREMBA

71,24

     II

JERZY DASZKIEWICZ

53,54

     III

NATALIA GUZICKA

73,42

     III

DOMINIK RAU

54,37

 -----------  --------------------------------  --------

     IV

KAMIL FIGIEL

60,48

 

                                      25m     STYL GRZBIETOWY KLAS I

                    DZIEWCZĘTA

                           CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

MAJA WOJCIECHOWSKA

22,49

     I

ADAM CWENAR

23,46

     II

MAGDALENA MICHALCZAK

24,94

     II

JAKUB SZADURA

37,48

     III

KŁOS JULIA

28,31

     III

 -------------------------------------  --------

 

                                      50M     STYL GRZBIETOWY KLAS II

                    DZIEWCZĘTA

                           CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

-----------------------

--------

     I

MARCIN ZIMOWSKI

46,79

 

                                      50m     STYL GRZBIETOWY KLAS III

                    DZIEWCZĘTA

                           CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

MARTYNA PIONTKOWSKA

52,10

     I

JAKUB MEJZA

45,44

     II

MARLENA BANASZAK

1:00,76

     II

MICHAŁ RUDYK

47,13

     III

NIKOLA ZAREMBA

1:04,24

     III

PIOTR KAFKA

53,94

     IV

MAGDALENA KASPRZAK

1:11,04

     IV

RAU DOMINK

57,74

 ------------ ---------------------------------
-----------

     V

DAWID TESKA

1:01,19

 

                                                  25m     KRAUL KLAS I

                        DZIEWCZĘTA

                           CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

ANNA BOGUTA

18,24

     I

JAKUB WALCZAK

17,65

     II

NATALIA SZMDT

30,85

     II

MIŁOSZ MICHALCZAK

18,17

     III

 --------------------------------  ---------------

     III

PATRYK CICHOŃ

19,56

 -----------  ---------------------------------  ------------------

     IV

KANIUK JAKUB

20,50

 ----------  -------------------------------- ------------------

     V

DAMIAN MICHALCZAK

21,03

 -----------  --------------------------------  -----------------

     VI

EMIL MAGRYN

26,81

 

                                                      50M   KRAUL KLAS II

                                     DZIEWCZĘTA

z klas II

nie startowały w tej rywalizacji sportowej

                             CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

BARTŁOMIEJ DUNAL

40,44

     II

STANISŁAW PUŚLEDNIK

41,61

     III

ŁUKASZ MAJKUT

42,63

     IV

ZIMOWSKI MARCIN

45,55

     V

OSKAR WIKTOR

47,44

     VI

BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI

58.57

 

                                               50M STYL KRAUL KLAS III

                       DZIEWCZĘTA

                      CHŁOPCY

miejsce

Imię i nazwisko

czas

miejsce

Imię i nazwisko

czas

     I

NATALIA KUDLIŃSKA

55,54

     I

JAKUB MEJZA

38,71

     II

 -------------------------------------  -----------

     II

MICHAŁ RUDYK

40,74

     III

 -------------------------------------  ----------

     III

DAWID DOWHAN

43,13

 ------------  -------------------------------------  ----------

     IV

KAMIL MICHALSKI

44,26

 ------------  -------------------------------------  ----------

     V

MATEUSZ PASZKO

45,78

 ------------  ------------------------------------  -----------

     VI

PIOTR KAFKA

46,61

 ------------  ------------------------------------  -----------

     VII

DAMIAN WOŹNY

46,81

 ------------  ------------------------------------  -----------

     VIII

KAMIL FIGIEL

47,86

 

         REKORDY SZKOŁY

                  

ANNA BOGUTA                      na dystansie 25 m stylem klasycznym z wynikiem 0:22,77

MAJA WOJCIECHOWSKA    na dystansie 25 m stylem grzbietowym z wynikiem 0:22,49

MARLENA BANASZAK          na dystansie 50 m stylem klasycznym z wynikiem 0:63,52

 

         Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników !!!

Serdecznie dziękujemy kierownikowi MOSiW-u panu Grzegorzowi Rydzaniczowi za udostępnienie
pływalni, panu Arkadiuszowi Żyle i ratownikom za pomoc podczas zawodów. Dziękujemy także panu
Marcinowi Jędrowskiemu za relacjonowanie rywalizacji sportowych i nauczycielom wychowania
fizycznego: pani Małgorzacie Olewskiej, Elżbiecie Podgajskiej i panu Januszowi Malinowskiemu
za sędziowanie.

 

M.G. i klasa 1e

  

 

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
18
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

 

 

   
   
   

 

 

Licznik odwiedzin

0145242