DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

         Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu od dziewięciu lat w maju organizuje turniej piłki nożnej. W tym roku zaproszono do udziału  chłopców z klas czwartych i piątych. Pojawiły się również dziewczęta, które grały razem z chłopcami. Imprezę swoim patronatem objął Pan Burmistrz.

     Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn: Szkoła Podstawowa Kaława, Szkoła Podstawowa

nr 3 Międzyrzecz, Szkoła Podstawowa nr 4 Międzyrzecz, Szkoła Podstawowa nr 6 Międzyrzecz oraz gospodarz turnieju Szkoła Podstawowa nr 1 Międzyrzecz.

          Rozegrano 10 meczów, systemem “każdy z każdym”.  Mecze były grane fair play, zgodnie z przepisami. Zaangażowanie uczniów było bardzo duże w każdym meczu. Jednak wygrać mógł tylko jeden. Po rozegraniu wszystkich  meczów w turnieju, najwięcej punktów zdobyła drużyna z Kaławy. Chłopcy zdobyli dyplom, puchar i złote medale. A oto kolejność drużyn w turnieju:   

1. miejsce - SP Kaława,

2. miejsce - SP 6 Międzyrzecz,

3. miejsce - SP 1 Międzyrzecz

4. miejsce - SP 4 Międzyrzecz,

5. miejsce - SP 3 Międzyrzecz.

 

  • Najlepszy zawodnik - Fabian WIŚNY SP Kaława
  • Najlepszy bramkarz – Majka GOŁĘBIEWSKA – SP 1 Międzyrzecz

 

      Turniej rozegrany został na stadionie miejskim. Uczestnicy turnieju zgodnie stwierdzili że turniej bardzo się podobał. Zapraszamy w takim razie wszystkie drużyny za rok. Życzymy samych dobrych stopni, świadectw z paskiem oraz udanych wakacji. Do zobaczenia za rok!!                     J.M.

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
12
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Partnerzy