GRAND PRIX SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU - 3 ETAP

Dnia 28.052019r na pływalni miejskiej " Kasztelanka"zakończyła się trzy etapowa rywalizacja Grand Prix Szkół Podstawowych i Gimnazjów w pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr1.
Zawodników przywitała Pani Monika Szypszak Dyrektor Szkoły Podstawowej nr1 oraz  Dyrektor MOSiW Pan Grzegorz Rydzanicz.  W trzecim, ostatnim etapie pływackich zmagań
startowało łącznie 88 zawodników ze Szkoły Podstawowej nr2 (34), Szkoły Podstawowej nr3 (18) i Szkoły Podstawowej nr1(36) z Międzyrzecza. Miło nam zakomunikować, że
zostały ustanowione 2 nowe rekordy pływalni "Kasztelanka"na dystansie 25m stylem dowolnym przez uczniów - zawodników Szkoły Podstawowej nr1: Alicję Jednorowicz i Wiktora Judka (kl.1). Łącznie zdobyliśmy 29 medali. Medale złote: Alicja Jednorowicz, Wiktor Judek, Marcin Pazgrat (kl.1), Iliana Mikołajska, Sebastian Piątkowski (kl.2), Pola Korzeniewska, Wojciech Adamirowicz, Adrian Kowal (kl.5), Anna Grocholewska, Szymon Nakonieczny, Patryk Radziszewski (kl.3 gim.) Medale srebrne:
Otylia Durkalec, Jagoda Korzeniewska, Aleks Guśniowski, Robert Kaczmarek (kl.1), Filip Nir - Skibski (kl.2), Jagoda Gandecka, Kalina Tomysek (kl.4), Gracjan Gasper, Kacper Trawiński (kl.5), Amadeusz Smus. Medale brązowe: Lena Sokołowska, Małgorzata Banak (kl.1), Adrianna Lewandowska, Wiktor Łagoda (kl.2), Nikola Lekler, Adam cygan (kl.4), Igor Rudyk (kl.5), Jeremi Woźniak (kl.7).
Ponadto startowali i punktowali dla szkoły: Nadia Rydzanicz, Tymoteusz Górny, Patrycja Horodecka, Aleksander Ernest, Kacper Krajewski, Maria Bogacz, Patryk Radulski.
Tą trudną rywalizację WYGRALIŚMY! Zdobyliśmy PUCHAR i VOUCHER na sprzęt sportowy. Wszystkim zawodnikom dziękujemy i GRATULUJEMY!