Srebro w minisiatkówce "4"

14.05.2019r zawodnicy SP1 brali udział w Finale Wojewódzkim Mini Piłki Siatkowej Chłopców – Lubuska Olimpiada Młodzieży. Po zakończonych w niedzielę 3 dniowych zmaganiach w turniejach eliminacyjnych Kinder+Sport w kategoriach „dwójek” i „trójek” – gdzie zajęliśmy 2 pierwsze miejsca i jedno piąte, awansując 3 zespołami do finału wojewódzkiego, tym razem nasi zawodnicy rywalizowali w kategorii "czwórek" ze starszymi o rok i dwa lata kolegami z klas szóstych. Do najlepszej „czwórki” województwa lubuskiego zakwalifikowały się zespoły z: Sulechowa, Sulęcina, Gubina oraz SP 1 Międzyrzecz. „Złoto” w finale wywalczyła drużyna z Sulechowa, nasz zespół został v-ce mistrzem województwa, III miejsce zajęła ekipa z SP2 Sulęcin, a IV miejsce zespół z Gubina. W drużynie SP1 zagrali: Adam Jankowski, Marcel Mucha, Szymon Matuszewski, Wojciech Adamirowicz, Konrad Pacholak, Gracjan Gasper, Piotr Grobelny, Alan Stachowiak i Tymon Humeniuk. Gratulujemy i życzymy powodzenie w przyszłym roku!