MISTRZOWIE PO RAZ TRZECI!!!

Tak, tak, to nie pomyłka. Chłopcy z naszej szkoły wywalczyli po raz trzeci Mistrzostwo Powiatu. Po mistrzostwie w piłce siatkowej i koszykówce wygrali również w piłkę nożną.  Mistrzostwa powiatu  odbyły się 30 kwietnia 2019 roku w Skwierzynie. Na zawody przyjechało 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A grały: SP Murzynowo, SP 3 Międzyrzecz i SP 6 Międzyrzecz. W grupie B: SP Kaława, SP Skwierzyna i SP 1 Międzyrzecz.

 

Rozgrywki zaczęliśmy od wygranej z SP Kaława 2:1, drugi mecz przegraliśmy ze Skwierzyną 3:1 i zajęliśmy 2 miejsce w grupie.

Półfinały graliśmy z naszymi kolegami z SP 6 i wygraliśmy 3:1. Los tak chciał, że finał graliśmy z chłopcami z SP Skwierzyna. Pamiętając o pierwszym meczu, chłopcy od pierwszej minuty podjęli walkę i po bardzo dobrym początku wygrywaliśmy 3:0. Druga połowa, strata jednego gola, gwizdek końcowy i wybuch ogromnej radości.

 

Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: ANTYS Jakub, DOMINIAK Tobiasz, GÓRA Wojciech, KOSTECKI Łukasz [klasa 3 B], FELIKSIAK Remigiusz, FELIKSIAK Hubert, SMUS Amadeusz, ZIMNIEWICZ Bartosz [klasa 3D], oraz

KANIA Dominik [klasa 8a]

            Serdeczne podziękowania za zaangażowanie, serce do gry oraz wspaniałą atmosferę, którą tworzycie.   J.M.

Szczęśliwy numer

Na jutro
to
25
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2999525

Partnerzy