GRAND PRIX SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU-2 ETAP

Dnia 26.03.2019r. na pływalni miejskiej "Kasztelanka" rozpoczął się drugi etap rywalizacji: GRAND PRIX W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR1 W MIĘDZYRZECZU.
Zawodników przywitała Pani Monika Szypszak  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr1 oraz Pan Dyrektor MOSiW Grzegorz Rydzanicz, życząc wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji i rekordów życiowych. Startowało łącznie 106 zawodników ze szkół: Szkoły Podstawowej nr2, Szkoły Podstawowej nr3, Szkoły Podstawowej nr1 z Międzyrzecza oraz
Szkoły Podstawowej z Kaławy.
Naszą szkołę reprezentowało 40 zawodników w tym 8 z klasy pierwszej. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 25m stylem dowolnym i grzbietowym w klasach od pierwszej do czwartej, a w klasach pięć - osiem i klasa trzecia gimnazjum, na dystansie 50m.
Zdobyliśmy: 11 medali złotych - Jagoda Korzeniewska, Alicja Jednorowicz, Wiktor Judek (klasa1),Wiktor Łagoda, Filip Nir-Skibski, Sebastian Piątkowski (klasa2), Igor Sokołowski (klasa7), Martyna Grela, Patrycja Malinowswka, Szymon Nakonieczny, Patryk Radziszewski (klasa 3 Gim.), 11 medali srebrnych: Małgrzata Banak, Aleks Guśniowski (klasa1), Aleksander Ernest, Kacper Krajewski (klasa2), Kalina Tomysek (klasa4), Pola Korzeniewska, Wojciech Adamirowicz, Gracjan Gasper, Igor Rudyk (klasa5), Mariusz Galiński (klasa8), Amadeusz Smus (klasa 3 Gim.), oraz 6 medali brązowych: Lena Sokołowska (klasa1), Nataniel Apanowicz (klasa2), Maria Bogacz (klasa4), Hanna Wołk (klasa5), Jeremi Woźniak (klasa7), Kacper Zając (klasa3 Gim.).
Ponadto startowali i punktowali dla szkoły: Marek Lewański, Marcin Pazgrat (klasa1), Patrycja Horodecka, Adrianna Lewandowska (klasa2), Nikola Lekler, Adam Cygan (klasa4), Jagoda Gandecka, Karolina Kuźnicka, Gabriel Niedźwiedzki, Miłosz Prokopiec, Patryk Radulski, Kacper Trawiński (klasa5).
KLASYFIKACJA - 1 ETAP ( PRZYPOMNIENIE):                            
SP -1 -128 pkt.
SP -2 -147 pkt.
SP -3 - 84 pkt.
                         2 ETAP
SP -1 -209 pkt.
SP -2 -154 pkt.
SP -3 -162 pkt.
KLASYFIKACJA SZKÓŁ PO 2 ETAPIE:
SP -1 -337pkt.
SP -2 -301pkt.
SP -3 -246pkt
SP - KAŁAWA -30pkt.
ZAWODNIKOM  DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!                            KOLEJNY ETAP: 28.05.2019r.                     E.P

Szczęśliwy numer

Na dziś
to
18
Następne losowanie o godzinie 18:00

Polecamy

orzel
 

   
   

 

 

Licznik odwiedzin

2099882

Partnerzy